Chocolate mud masque // MONTAGNE JEUNESSE

8. července 2018 v 14:42 | Donyka |  Masky na obličej

No, tak tady bude asi hodně kritiky. Ne vážně. Masku jsem zkoušela poměrně nedávno a dodnes mám z ní trauma. Ale abych to vzala od začátku, tak musím říct, že jsem chtěla zkusit opravdu něco lahodného na tvář. Když jsem viděla nadpis "chocolate" šla jsem do toho bez toho aniž bych si přečetla k čemu vlastně maska slouží. Stačilo mi jen ta čokoláda. Je to první maska/produkt který jsem si od Montagne Jeunesse koupila, a bude mi chvilku trvat, než si koupím něco dalšího od této značky. Rozhodně lhát nebudu, tudíž musím říct, že přeplácaný obal se spoustou barviček, obrázků a blbůstek mě trošičku doma odrazoval při rozbalování. Každopádně maska by měla obsahovat sůl z mrtvého moře, kakaové máslo a především by měla hydratovat. Po rozbalení na mě nalítla doslova, a za to se omlouvám jestli urazím něčí oblíbenou tuto masku, odporná "vůně" té čokolády. Upřímně to smrdělo. Dost uměle. Hrůza.. Měla jsem sto chutí to zahodit. Ale! Co většinou nechutná, je zdravé. (neberte to doslova).
cena: 30,-
název: Chocolate mud masque
značka: Montagne Jeunesse 7th haven
objem/váha: 20g


Produktu tam bylo až příliš!, Sice se na internetu pak dozvídáte, že maska se dá použít na 2 krát, ale aby jí rozdělili, to ne. Už jenom díky tomu smradu bych si jí nenechala otevřenou. No vážně. Šla jsem nanášet. Na obličeji to nijak nesvědilo, nepálilo, nekousalo. Když mám určité masky/produktu hodně, dávám si ho i na krk popřípadě na dekolt. Ale toho bylo proste moc! Představa že minimálně čtvrtku balení si ponechám na další použití, se mi dost příčilo. Takže byla výzva, nacpat to na sebe celý. No byla jsem hnědá až víte kam. V půlce nanášení jsem si řekla, že se u toho raději vykoupu, je toho tolik, že ve vaně to bude jistější. Voda byla samozřejmě hnědá jak bota. Z obličeje jsem to smyla po 10 minutách, přiznám se že vodou. Takže efekt? nedostavil se, nejspíš, protože voda vše odstranila. Ten čoko-smrad ale ne

Oficiální text produktu:
Čokoládová maska na normální a suchou pleť je obohacena o sůl z Mrtvého moře a kakaové máslo. Pleť je po použití čistá a hydratovaná.

Zhodnocení:
+ Veganský produkt (ohleduplnost k přírodě, přírodní ingredience a využíváni obnovitelných zdrojů)

- moc produktu (balení rozdělit na 2 části nikomu z ostatních výrobců problém nedělá)
- ta čokoláda je vážně smrad
- balení přeplácaný kravinami
- určité důležité informace nejsou k dispozici na balení

Chci jen dodat, že je to pouze můj osobní názor. Na internetu jsem po použití této masky hledala recenze v domnění, že budou děsné a kritické jako u mě. Ale nebylo tomu tak. Všichni si vychvalovali tu "vůni". Jinak na zahraničních stránkách už jsou kritičtější ohledně téhle masky. Nejvíce si stěžovali že s pletí nic nedělá, a hlavně hodně barví.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama