Nesmyslné (NE)články některých blogerů a já

25. července 2018 v 12:16 | Donyka |  Povídání

Po nějakým týdnu či dvou, sem konečně zase něco dám. Nějaký smysluplný článek. Tedy doufám. Bude sice kratší, ale ráda bych uvedla věci na pravou míru. Mám odpolední, jsem teď nějaká unavená, slovně vyždímaná a psychicky mimo. Nedávno jsem dodělala design blogu, přičemž se mi pořád nějak moc nelíbí, tudíž ho malinko pozměním. Jde spíš o drobné úpravy, třeba menu jsem vůbec nechtěla mít na straně ale nahoře. a když tam je, tak mi to vůbec, ale vůbec nevyhovuje. Pak do upravím, možná dnes večer, možná o víkendu.

Ale abych se dostala k věci, měla jsem na začátku vytváření blogu jasnou představu: každý den jeden smysluplný, trošičku obsáhlejší článeček, abych byla malinko aktivní, a to hlavně pro sebe. Dělám blog hlavně pro sebe. A co si budeme povídat, k čemu jsou články, kde jich hodíte deset za sebou, přičemž v každém je jenom jeden obrázek, žádný text a podobně. Kdyby je dotyčný nakreslil, tak neřeknu ani slovo. Takže nejenom že nemáte na blogu prakticky nic, ale nemáte tam skoro vůbec žádný svůj vlastní obsah, vše je zkopírované a při nejhorším se už ani neuvádějí zdroje. (Výjimkou mohou být třeba různé vytvořené grafiky: blendy, avatary, pozadí- i když i tady by měl být uvedený zdroj, alespoň obrázku který upravujete, ale budiž). Já neříkám že by měl každý psát kilometrové eseje nebo slohy na téma: Dneska jsem nic nedělala ale stejně sem napíšu nějaké nesmysli, aby článek nevypadal tak prázdně. Blbost!. Když není o čem, nepsat vůbec. Je pravda že já mám připravenou už předem několik recenzí na kosmetiku kterou používám, mám jej na počítači a další témata a články se mi rojí v hlavně, ale nějak na to teď nebyla nálada a hlavně čas, jelikož mám odpolední. A to ještě nemluvě o tom, že se snažím už týden dát dohromady článek o výletu na zříceninu Rábí, kde mám milion vlastních fotek, tudíž mi to hrozně trvá.

A to je nejspíše můj problém dámy a pánové. Já snažím dělat články co nejlépe a nejpořádněji, se smyslem, cílem a inteligentním textem, aby se to dalo trošku dobře číst, aby jste se ke mě občas vrátili a poctili mě nějakým komentářem ve stylu úvahy či čímkoli jiným. Já chci, aby když sem někdo přijde, aby si měl co přečíst, aby viděl a četl MOJE úvahy, aby viděl MÉ fotky které jsem nafotila, MOJE výtvory a další.

Já se pokusím takto pokračovat i nadále, chci psát smysluplně bez hloupostí, nebo jenom prázdných článku s obrázky, které často ani blogerům nepatří. Můžete se tedy těšit na článeček o zřícenině Rábí, nějakou tu recenzi o mé kosmetice, nejspíše linky, páč doma jich mám asi už 8 těch linek a skutek utek, nikdo nic neví. Nu a v neposlední řadě ještě hraji takovou hezkou milou hru a tu bych Vám tady taky ráda představila, a aby toho nebylo málo, v pátek jdu naposledy do práce, pak mám 14 dní volno, tudíž času bude dost a článek o dovolené a konci pracovní doby třeba taky vyjde.

Moc Vám děkuju jestli jste to dočetli až sem pa Dony :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Atunai Atunai | Web | 30. července 2018 v 22:40 | Reagovat

Psát každý den článek by pro mě bylo asi zabíjející (jsem ráda, když stihnu jeden za týden). Ale přesně, jak jsi psala, i já se snažím o to, aby články měly nějaký smysl a ne o to jen náhodně poskládat slova, abych na blog NĚCO vložila. Je to zbytečné. Stejně si myslím, že to pak ani nikdo nečte. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama