XXL Volume mascara // ALVERDE

7. července 2018 v 1:19 | Donyka |  Řasenky

Alverde, Ahoj! už nějakou dobu na tebe koukám v drogerii, ale až teď jsem měla chuť si tě zakoupit. Nu a tak se ocitla v mém malém houpajícím se košíčku. Vážně, vždy jsem si říkala že si od nich koupím alespoň jeden, dva, maximálně tři produkty najednou, abych to prostě vyzkoušela. Jenomže to se dlouho nedělo. Ovšem teď už ji nejenom mám zakoupenou, ale i vyzkoušenou a tak se ráda podělím o dojmy z ní.
Cena: 119,-
název: XXL Volumen
značka: alverde
objem: 12 mlZačněme asi takhle: Obal je moc pěkný, černá a zelená jdou moc hezky k sobě. Po otevření ovšem už to takový med nebyl. Já oceňuji, že je to veganský přírodní výrobek, jenže ten odér... no! Když k té řasence přičichnete, ucítíte směs hodně pronikavého koření. Řekněme směs pepře a badyánu. A má to takovou palčivou vůni, jako když strčíte hlavu do tygří masti. Uznávám, že tahle řasenka dělá velice přirozený efekt, jestliže budete chtít něco jemnější, nedramatického, myslím že bude pro Vás jako dělaná. Přejděme ale už k samotnému užití produktu.

Už při prvním nanesení jsem tak trochu měla jasno co z toho bude. Zjistila jsem, že pouze "obarvuje" řasy, skoro vůbec je neprodlužuje, vůbec nezahušťuje, ale na druhou stranu neslepuje. Řasenka je více tekutá. Kartáček je oválovitého stylu, štětinky má blízko u sebe. Také se nedrolí (nemá upřímně moc z čeho, když to na ty řasy jen těžko dostáváte, vážně). Není nějak extra drahá, to ne. Jenomže znám lepší řasenky minimálně za nižší či minimálně stejnou cenu.

Chci znovu podotknout, jestli někdo používá přímo tuhle konkrétní řasenku a vyhovuje mu, nemusí si z této recenze nic dělat, ani to nemusí brát jako nějakou nenávist k samotnému přípravku či produktu. Pouze a jen je to můj názor a každému vyhovuje něco jiného.

Oficiální text produktu:
alverde XXL Volumen řasenka má extra velký kartáček z jemných štětin, které naberou ideální množství textury. alverde XXL Volumen řasenka dodává řasám extra velký objem bez hrudek.

Závěrem:
+ Zvládne přirozený efekt
+ Veganská, přírodní řasenka

- objem
- natočení řas
- tekutější produkt
- zvláštní vůně ( chci tady podotknout, že jsem po dopsání oficiálního textu zhlídla recenze na tuhle řasenku, a potěšilo mě, že se tak neliším od ostatních, jako to právě mívám dost často. Ovšem s jednou věcí jsem nepočítala: Lidi si tu vůni/smrad chválí. Nu a tak uvažuji o tom, že nejspíše je se mnou něco špatně, ale vážně, tohle nemůže nikomu vonět. Opravdu. Je to jen můj názor, ale tohle jsem nečekala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 megumi-sakamaki megumi-sakamaki | E-mail | Web | 7. července 2018 v 7:47 | Reagovat

Tolik bych za ní nedala

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama