the Raspberry kiss // TREACLE MOON

7. července 2018 v 15:43 | Donyka |  Sprchové gely
Už dlouho koukám na tenhle sprchový gel, má krásné balení, barvu, a hlavně je to značka, kterou jsem ještě nezkoušela. No vážně. Kupodivu jsem si říkala, že za nějakých 125,- korun se to nevyplatí. Přeci jen se dají sehnat levnější alternativy. Jenomže, ať to zní jakkoli pitomácky, ten obal a ten textík mě opravdu uchvátil. Pak už jen stačilo čichnout a bylo vymalováno! Měla jsem takový pocit, jako bych na sebe vysypala košík s malinami. Ta vůně stojí za to! Vážně. Každopádně, má milná představa že to bude rychle pryč a ještě jsem za to dala "tolik" peněz, byla naprosto špatná. Přeci jen to má 500 ml což není sakra málo. Ovšem moje rozpoznávání měr a podobných věcí je vážně mimo.
Cena: 125,-
Název: the Raspberry kiss
Značka: Treaclemoon
Objem: 500mlA teď konečně k samotnému použití. Ve skutečnosti si ho nemusíte dávat tolik. I když si ho dáte více, je to zbytečné plýtvání produktu, protože nějakou extra pěnu vám to neudělá, a stejně Vás to provoní svěží malinama. Mimochodem, ta vůně, na kůži vydrží opravdu dlouho, což beru jako veliké plus. Neřekla bych že by nějak hydratoval, nebo zjemňoval pokožku, jen prostě krásně voní.

Textík na obalu:
I think this must be love... she smiled at her secret, put the letter in an envelope and enclosed a daisy chain from the meadow where she sat.

Zhodnocení:
+ jednoznačně vůně
+ dlouho vydrží na kůži
+ 500 ml hej, to není zrovna málo
+ krásný obal s textem
+ Vydrží dlouho

-cena
-málo pění 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama