Masky na obličej

Nourishing honey mask // NIVEA

14. července 2018 v 20:52 | Donyka

Tak, tuhle masku jsem si koupila náhodou, necíleně. Prostě jsem ještě nezkoušela žádnou masku od značky Nivea, toť vše. Tuším že jich tam na výběr bylo více, vzhledem k tomu, že mám vcelku ráda med, i jeho vůni, moc jsem neváhala a přihodila do košíčku právě tuhle masku.
Vzhledově vypadá vcelku roztomile s oblými růžky, což působí decentně. Klasicky, jako (skoro) každý produkt od Nivea je obal bílý s modrým textem. Maska se dá použít 2x, má 2 samostatné chlývečky, takže když se otevře jeden, druhý zůstane zabalený. Což ocenuji. Vážně nesnáším masky, nebo jakékoli jiné produkty které se dají použít jenom jednou, ale produktu je tam na vícero pužití. To je potom vážně plýtvání.

Chocolate mud masque // MONTAGNE JEUNESSE

8. července 2018 v 14:42 | Donyka

No, tak tady bude asi hodně kritiky. Ne vážně. Masku jsem zkoušela poměrně nedávno a dodnes mám z ní trauma. Ale abych to vzala od začátku, tak musím říct, že jsem chtěla zkusit opravdu něco lahodného na tvář. Když jsem viděla nadpis "chocolate" šla jsem do toho bez toho aniž bych si přečetla k čemu vlastně maska slouží. Stačilo mi jen ta čokoláda. Je to první maska/produkt který jsem si od Montagne Jeunesse koupila, a bude mi chvilku trvat, než si koupím něco dalšího od této značky. Rozhodně lhát nebudu, tudíž musím říct, že přeplácaný obal se spoustou barviček, obrázků a blbůstek mě trošičku doma odrazoval při rozbalování. Každopádně maska by měla obsahovat sůl z mrtvého moře, kakaové máslo a především by měla hydratovat. Po rozbalení na mě nalítla doslova, a za to se omlouvám jestli urazím něčí oblíbenou tuto masku, odporná "vůně" té čokolády. Upřímně to smrdělo. Dost uměle. Hrůza.. Měla jsem sto chutí to zahodit. Ale! Co většinou nechutná, je zdravé. (neberte to doslova).

 
 

Reklama