Oční linky

Super last eyeliner matt black // Essence

13. srpna 2018 v 22:01 | Donyka

Ano, tahle oční linka je jedna z těch, které jsem prostě popadla jen tak bez nějakého přemýšlení, že jí prostě vyzkouším. Často když vezmu něco hodně spontáně, tak to dopadá špatně až katastrofálně. Každopádně ačkoliv to není žádná katastrofa, šálek mého čaje to také není. Určitě technicky jí nic není, každopádně na mě dojem neudělala. Tak a teď tedy recenze.

cena: 75,-
název: Super last eyeliner matt black
značka: Essence
objem: 3 ml

Je tam veliký nadpis MATT BLACK? je, tak proč jsem si ho nevšimla. Ano to je moje hloupost, přiznávám, nejsem moc zastánce matné černé oční linky. Vypadá to pak tak nějak zašedle, zvláštně. Ale komu se to líbí, pak ano, je to opravdu mat jak blázen, tudíž za to ano. za co už moc ne, je štěteček/aplikátorek, který je řekněme středně tvrdý a delší. To by samo osobě nevadilo, ale ten tvar prostě způsobuje že s tím tenčí linku prostě neuděláte a udělat s tím ocásek je vcelku oříšek. Jinak vydrží dost, to je pravda. A co jsem ještě koukala tak ZDE je odkaz na obrázek jak vypadá ten aplikátor. je hodně do špičky, ovšem můj produkt takto rozhodně nevypadá! je to spíš ovál a pro mě je to klamavé. Schnutí je upřímně taky na prd. Koukala jsem dlouho dolu a stejně po nějaké minutě jsem koukla vzpříma do zrcadla na sebe a ŠUP! byl tam obtisk. Abych to malinko shrnula, jedná se matnou tekutou oční linku za příznivou cenu ale ne za už tak příznivý výsledek.

Nechci to vyloženě "hejtovat" prostě mi asi jen nesedla, ale když už si jí někdo budete chtít pořídit, určitě myslete na to že tenkou linku to moc nezvládne a ocásek bude těžší (ale nereálný) Jinak finish je matný, to se musí nechat.

Oficiální text produktu:Textura s vysokým krytím a neobyčejnou trvanlivostí. Aplikátor je směsí silikonového a fixového štětce, který umožňuje precizní aplikaci.

Hodnocení:
+ opravdu matuje (i když já tomu neholduji)
+ drží dobře

- schne pomalu
- tenká linka nikoliv

Scandal eyes jumbo liquid eyeliner waterproof // RIMMEL

11. srpna 2018 v 14:45 | Donyka

Má první oční linka od Rimmelu, ještě mám na skladě jednu, ovšem ta je úplně jiní než tahle. Každopádně tuhle jumbo fixu jsem jako jedinou dostala. Mám ji opravdu hodně dlouho a vzhledem k tomu že tyhle produkty často střídám, ještě chvilku vydrží. Dostala jsem ji od mé mamky když viděla že se začínám učit linky. Upřímně jsem nečekala že s ní něco půjde namalovat, ovšem opak je pravdou!

Ultra black eyeliner pen WP // TREND IT UP

10. srpna 2018 v 22:41 | Donyka

Tak linek na oči jsem vyzkoušela už opravdu požehnaně. Mám momentálně 6 nebo 7 kousků a když jsem se rozhodovala kterou zrecenzuji jako první, rozhodla jsem se pro moji oblíbenou. V následující recenzi tam nejspíš hodím pravý opak, ačkoliv v mém momentálním výběru není žádný z těchto produktů tak katastrofální, tak jsou ale rozhodně hůře použitelné či vysychající nebo nepigmentované. Každopádně vrhneme se už na tyhle super oční linky od Trend IT UP
 
 

Reklama