Povídání

Spotřebovaná kosmetika? tohle léto NE!

13. srpna 2018 v 18:35 | Donyka

Tak! a já už najivně chtěla vydat první článek o mé spotřebované kosmetice, ovšem to se nekoná. Důvod? Je a bylo takové horko, že jsem na sebe nebyla schopná hodit ani jeden sprcháč, přičemž sprchování se studenou vodou mi připadalo nejlepší řešení do těchto veder a použít nějaký krém po koupeli? To bych asi ztěžkla. Vždyť já mám problém unosit tričko nebo spodní prádlo. Máte to tak taky? Proboha, to se nedá/nedalo. Občas jsem na sebe hodila nějaké ty linky, které mi samozřejmě poslední dobou absolutně nejdou protože jsem tak nešikovná, řasenku popřípadě rtěnku/lesk. Tudíž jediné spotřebované jsou tak akorát masky na obličej, protože jsou to většinou jedno-dvourázovky, tunu odličováku, tamponků, deodorantu a kubíky vody.

Takže abych to dokončila. Nejspíše to sem fláknu až v září, co jsem spotřebovala za tenhle měsíc. A já jsem se tak těšila že se o to podělím a ono nic! Naštve :D I když abych nekecala, pár kousků už škrábu ze dna, a přeci jen nejsme ještě na konci měsíce. Něco se nahromadí :D

Pa, užívejte prázdnin, práce, sluníčka, za chvilku nám to skončí. (mimochodem ta fotka se mi povedla! :D)

Nesmyslné (NE)články některých blogerů a já

25. července 2018 v 12:16 | Donyka

Po nějakým týdnu či dvou, sem konečně zase něco dám. Nějaký smysluplný článek. Tedy doufám. Bude sice kratší, ale ráda bych uvedla věci na pravou míru. Mám odpolední, jsem teď nějaká unavená, slovně vyždímaná a psychicky mimo. Nedávno jsem dodělala design blogu, přičemž se mi pořád nějak moc nelíbí, tudíž ho malinko pozměním. Jde spíš o drobné úpravy, třeba menu jsem vůbec nechtěla mít na straně ale nahoře. a když tam je, tak mi to vůbec, ale vůbec nevyhovuje. Pak do upravím, možná dnes večer, možná o víkendu.

Ale abych se dostala k věci, měla jsem na začátku vytváření blogu jasnou představu: každý den jeden smysluplný, trošičku obsáhlejší článeček, abych byla malinko aktivní, a to hlavně pro sebe. Dělám blog hlavně pro sebe. A co si budeme povídat, k čemu jsou články, kde jich hodíte deset za sebou, přičemž v každém je jenom jeden obrázek, žádný text a podobně. Kdyby je dotyčný nakreslil, tak neřeknu ani slovo. Takže nejenom že nemáte na blogu prakticky nic, ale nemáte tam skoro vůbec žádný svůj vlastní obsah, vše je zkopírované a při nejhorším se už ani neuvádějí zdroje. (Výjimkou mohou být třeba různé vytvořené grafiky: blendy, avatary, pozadí- i když i tady by měl být uvedený zdroj, alespoň obrázku který upravujete, ale budiž). Já neříkám že by měl každý psát kilometrové eseje nebo slohy na téma: Dneska jsem nic nedělala ale stejně sem napíšu nějaké nesmysli, aby článek nevypadal tak prázdně. Blbost!. Když není o čem, nepsat vůbec. Je pravda že já mám připravenou už předem několik recenzí na kosmetiku kterou používám, mám jej na počítači a další témata a články se mi rojí v hlavně, ale nějak na to teď nebyla nálada a hlavně čas, jelikož mám odpolední. A to ještě nemluvě o tom, že se snažím už týden dát dohromady článek o výletu na zříceninu Rábí, kde mám milion vlastních fotek, tudíž mi to hrozně trvá.

A to je nejspíše můj problém dámy a pánové. Já snažím dělat články co nejlépe a nejpořádněji, se smyslem, cílem a inteligentním textem, aby se to dalo trošku dobře číst, aby jste se ke mě občas vrátili a poctili mě nějakým komentářem ve stylu úvahy či čímkoli jiným. Já chci, aby když sem někdo přijde, aby si měl co přečíst, aby viděl a četl MOJE úvahy, aby viděl MÉ fotky které jsem nafotila, MOJE výtvory a další.

Já se pokusím takto pokračovat i nadále, chci psát smysluplně bez hloupostí, nebo jenom prázdných článku s obrázky, které často ani blogerům nepatří. Můžete se tedy těšit na článeček o zřícenině Rábí, nějakou tu recenzi o mé kosmetice, nejspíše linky, páč doma jich mám asi už 8 těch linek a skutek utek, nikdo nic neví. Nu a v neposlední řadě ještě hraji takovou hezkou milou hru a tu bych Vám tady taky ráda představila, a aby toho nebylo málo, v pátek jdu naposledy do práce, pak mám 14 dní volno, tudíž času bude dost a článek o dovolené a konci pracovní doby třeba taky vyjde.

Moc Vám děkuju jestli jste to dočetli až sem pa Dony :)

Plány na léto 2018

9. července 2018 v 23:35 | Donyka

Děckám začali před týdnem prázdniny, a já musím vesele chodit do práce dál. Ne že bych jim upřímně záviděla, i když fakt je, že já se svojí prací nejsem na 100% spokojená. Ovšem to spousta z nás. Jde jen o to, jestli Naše práce je v rámci určité snesitelnosti či nikoliv. U mě se to má tak, že je to jako na houpačce, jednou tak a pak zase tak. Když to ale nějak celkově zhodnotím, zprůměruji, zjistím že jsem v rámci snesitelnosti ok. Proč tedy nezávidím dětem ve školách? Ano, mají spoustu volna, nechodí víkendy, svátky, pololetní volna, Velikonoce, Vánoce, ředitelská volna a tak dále a tak dále. Ale toho učiva! Nejenom že je ho zbytečně moc a ve výsledku si pak děti vcelku nepamatují pořádně nic, ale jsou tam často i kraviny a nepotřebné látky dle mého názoru. Je spousta důležitých předmětů a látek, které by se měli procvičovat častěji, a ne že se daná látka či předmět bude probírat chvilku, děcka to nepochopí a prásk jde se na další často zbytečnou látku/učivo. Jistě, bude veliký rozdíl mezi základní, střední, vysokou školou, či gymnáziem a učnákem. Ovšem to nemění nic na tom, aby se dětem často plnily hlavy zbytečnostma.

Tak! ale abych se dostala taky trošku k tématu. Spousta blogerek a blogerů píše své plány na léto, nebo dokonce i celé seznamy. A já nechci zůstat pozadu. Trošku jsem nad tím přemýšlela, a těch plánů nějak extra moc není, chci hlavně odpočívat. Je to také tím, že máme celozávodní dovolenou zhruba 14 dní a pro mě to bude dar z nebes. Já musím do práce i ve svátky, víkendy dokonce i když padají s nebes trakaře! :D Takže koukneme na to:
  1. Jet na 2 pořádné výlety s komentovanou prohlídkou
  2. Koupit si něco hezkého na sebe
  3. Zajít někam do města s mamkou na nějaké ty nákupy
  4. Dát si s mamčou kafčo a hlavně pokecat
  5. Zhubnout 2 kila (každý týden jedno :D)
  6. Přítele vytáhnout někam na koupák/dovody(Jinam než do vany nevleze)
  7. Objevit nějaké super očníl inky
  8. Přečíst knihuMoc toho opravdu není, půjdu 01.08 na operaci palce a nejspíš toho moc nezmůžu. No a jak jste na tom Vy? Kam pojedete? co budete dělat?
Donyka

Vítám Vás

6. července 2018 v 0:36 | Donyka

Tak, a já Vás vítám na mé nové stránce která má vícero zaměření. Základ jsem napsala do menu, tak abych moc nenudila, tak ve zkratce napíšu asi toto: Blog se se zabívá koníčkem, který mám moc ráda, a to je kosmetika. Je pravdou, že všechny produkty ráda určitě nemám a nebo je při nejmenším nepoužívám. Zaměřila jsem se na drogerkovou kosmetiku pečující/dekorativní než na parfumkovou. Je to díky dostupnosti a hlavně ceně.

 
 

Reklama