Řasenky

Devilash mascara //DERMACOL

13. srpna 2018 v 18:02 | Donyka

Devilashka je jedna z těch hodně dobrých řasenek za dobrou cenu. Má své chyby, ale ty převyšují nad plusy. Trošku k tomu jak jsem k ní přišla. Jedna z mála řasenek, která mi byla doporučena s tím, že je dost podobná ostatním v mém stálém kolektivu řasenek. A ano, dotyčný se trefil.

cena: 120,-
název: Devilash
značka: Dermacol
objem: 12ml

Dále nebudu okecávat, pustíme se do recenze jedné z mých velice oblíbených řasenek vůbec. Kartáček je tvaru užšího oválu, se štětinkami blízko u sebe. Krásně natáčí řasy nahoru, řekla bych že se musí malinko více navrstvit aby udělala kýžený dojem. Ovšem nepřehnat to, tenhle produkt pak rád slepuje když se to přežene s vrstvením. Začne se pak drolit a žmolkovat. Objem udělá suprově, o tom žádná. v průběhu dne skoro vůbec neopadává a když dáte menší vrstvu, tak vůbec. Zvládne i obstojně zahuštění řas. Ale mínus tam he a řekla bych docela velké, i když zase na druhou tragédie to zase není. Řasenku, i když ji pořádně zavřu, tak někde ve víčku kdesi uschne a pak po otevření opadávají ty uschlé zbytky. To mě trošku štve, ale jak říkám, za to co dělá to beru jako menší problém na který si prostě budu muset dát pozor než ji otevřu.

Oficiální text produktu:
Dermacol řasenka Devilash ihned po nanesení propůjčí řasám až dvojnásobný objem, nádherně je vykreslí a rozčeše. Krémové složení na bázi vosků a polymerů dokonale obalí každou řasu, dodá jí sílu a plnost. Objemový kartáček umožní nanesení optimálního množství barvy až ke kořínkům a precizně oddělí jednu řasu od druhé. Dermacol řasenka Devilash perfektně zvýrazní barvu řas díky intenzivním černým pigmentům.

Hodnotím:
+ objem
+ natočení řas
+ neslepuje

- opadávající kousky
- možná trošku to vrstvení

Glam and Doll curl and volume mascara // CATRICE

10. července 2018 v 21:12 | Donyka


Tak tenhle nový kousek jsem objevila vcelku nedávno. Zase jsem dostala pořádnou chuť koupit a vyzkoušet si něco nového co se týká řasenky. Už dlouho točím dvě a ty samé a nějak mě to přestalo bavit. Prostě mě to omrzelo. Nějak mi přišlo že třeba v tom zástupu dalších desítek, né-li stovek řasenek musí být ještě lepší. No a tak se dostala zcela náhodným výběrem do mého košíčku zrovinka tahle červená Catrice beruška.

XXL Volume mascara // ALVERDE

7. července 2018 v 1:19 | Donyka

Alverde, Ahoj! už nějakou dobu na tebe koukám v drogerii, ale až teď jsem měla chuť si tě zakoupit. Nu a tak se ocitla v mém malém houpajícím se košíčku. Vážně, vždy jsem si říkala že si od nich koupím alespoň jeden, dva, maximálně tři produkty najednou, abych to prostě vyzkoušela. Jenomže to se dlouho nedělo. Ovšem teď už ji nejenom mám zakoupenou, ale i vyzkoušenou a tak se ráda podělím o dojmy z ní.

Lash princess volume mascara // ESSENCE

6. července 2018 v 1:58 | Donyka


Ve skutečnosti moc prostoru Essence nedávám. Ačkoli několik mých prvních kousků je zrovna od téhle značky. Důvodem byla moje nechuť se líčit či malovat, nebo o sebe nějak hloubkově pečovat, tak moje první "líčidla" byla pořízena právě od Essence díky ceně. Ovšem občas se to odrazilo na kvalitě daného výrobku, a to stále nemluvím k řasence kterou za chvilku budu popisovat, sdílet s Vámi. Faktem je, že nejsem žádný expert na kosmetiku, líčení, tudíž má slova a názory jsou opravdu jen má, a proto to berte opravdu jenom jako inspiraci nebo prostě informaci.
Abych trochu prolomila ledy nad touhle značkou, musím říct že celkově dostupnost a cena je parádní. Nemůžu si třeba vůbec stěžovat na jejich řasenky, či laky na nehty které sama používám. Dále třeba tužky na pusu jsou fajn a určité oční paletky. Ovšem to rozebírat teď nebudu a jdu na tu bláznivou řasenku.

 
 

Reklama