Téma Týdne

Televize? může být i nemusí ...

14. srpna 2018 v 20:55 | Donyka
Já znám televizi od nepaměti. Sice už ne černobílou, ale bez ovladače ano. Dřív jsem se dívala často, ovšem čím jsem starší, tím méně ji zapínám. A vlastně co bydlím s přítelem, ji ani nezapnu, ovladač má na své straně gauče on, přičemž stejně vždy kouká do tabletu na sport a televizi má puštěnou jako kulisu. Mě to nevadí, kdyby bylo na mě, byla by vypnutá stále. Alespoň s ním má nějaké užití.

Důvodem samozřejmě bývají časté ne tak nudné, jako spíž trapné, přehnané a vnucující se reklamy které z Vás občas (furt) dělají blbce. Spousta programů je stejná, zprávy jsou často přitažené za vlasy a nebo vytažení z kontextu, některé seriály omílají pořád a pořád dokola, některé dokonce i 20-30 let staré. Další programy jsou jen bulvární, jako by mě osobně zajímalo kdo s kým spal, kdo se ožral, vdal či oženil. O mě se také nikdo nestará a nezajímá. Tak ať mi to pořád nevnucují.
"Tak si to přepni nebo se na to nedívej!" By určitě někteří z Vás rádi napsali. Tak to tedy zkouším přepnout... ale už nějakou chvíli přepínám a pořád samé reklamy či absolutně nesmyslné filmy, které se vůbec divím že někdo mohl natočit. A tak se tedy uchyluji k variantě vypnutí.

Ale že by byla zbytečná? To zase říct je určitě nesmysl. Když nemáte co dělat, je sychravo, jste nemocní, nebo prostě grogy, předpokládám že zapnout někdy televizi není zase tak špatná věc. Někdy Vás dokáže zabavit na pěkně dlouhou dobu a nemusíte u ní prakticky nic dělat.

Ten kdo u ní prosedí hodiny, jeho věc...
 
 

Reklama